Cloud Zoom small image
Product image
Model Transmix 5.500 8x4
Helezon pompa Helezon tipi 7515 – max. 8mm tane boyutu
Helezon tipi 2 L8 – maksimum 12 mm tane boyutu
Odasının Agrgregate Cilt ca.10 m³
Binder kamara Cilt ca. 6 m³
Teslimat Hazne kapasitesi Hacmi 980 litre mikser de dahil olmak üzere
Gemi kapasitesi Karıştırma ve tartı Mikser de dahil olmak üzere hacmi 13-21 metreküp
Su tankı kapasitesi 120 litre
Şase Temel araç bağlıdır.
Ağırlık 14.000 kg temel araç bağlıdır.
L / S / H (mm) 10.600 / 2.530 / 3.260


Derecelendirme 0,00. Toplam oy 0.

Fiyatı: 0,00 TL

Trans Mix 5.500 ZE sistemi konvansiyonel şap malzemeleri için tam otomatik karıştırma ve pompalama sistemi olup personel ve malzemeden tasarruf edilmesini ve ayrıca hazırlama süreleri ve malzeme kayıpları gibi diğer lojistik maliyetlerden tasarruf etmeyi sağlayan bir sistemdir. Bunun dışında malzeme kalitesi kesin bir şekilde yükseltilir ve uygulama süresi kısaltılır.

Trans Mix sisteminde araç üzerinde, şap malzemesini hazırlamak için gerek duyacağınız her malzeme vardır. Bu sistemde kasa bölmesi en fazla 4 bölüme ayrılarak çeşitli malzemeler koyulabilir ve böylece müşterinin talebi doğrultusunda imal edilebilir.

Kasa şantiyede, hidrolik sistem ile yukarı devrilir, böylece katkı ve bağlayıcı maddelerotomatik olarak dozajlama helezonisine ulaşır. Katkı malzemesi dozajlama pompası ile eklenir. Sistem içindeki bu dahili besleme sistemleri ile bütün malzemeler makinanın arka bölümüne taşınır ve malzemeler hacimsel olarak yani helezoni devir sayısına göre, veya opsiyonel entegre tartı ünitesi ile tam doğru şekilde dozajlanır. 

Tam doğru şekilde dozajlanmış malzeme mikser içine taşınır ve burada gerekli olan miktarda su otomatik olarak eklenir. Trans Mix 5500 ZE basınç kazanında şap malzemesi karıştırılır ve sonra uygulanacak olan şantiyeye pompalanır.

Trans Mix 5500 sisteminin arka bölümünde bulunan güçlü basınçlı havalı pompamalzemeyi azami 16 mm tane büyüklüğüne kadar uygulanacak yere pompalar.

Trans Mix sistemi, kamyon sürücü kabininin hemen arkasında bulunan "Power Pack"tarafından tahriklenir. Bu tahrik paketinde motor, yakıt deposu, jeneratör, ayar pompası ve hortum bobini bulunur. Sistem arka bölümde bağlı olan kumanda tablosu üzerinden kumanda edilebilir. Kumanda tablosunda tam doğru karışım oranı girilebilir ve tekrarlayan "tarifler" kaydedilebilir.

Trans Mix 5500 8x4 modeli 4 akslı şasi üzerinde bağlı kompakt ve hafif versiyonudur. Modele bağlı olarak toplam uzunluk 3 metre kısadır ve bu model dar alanlarda kurulum için özellikle şehir içi şantiyelerde kullanılır.

scroll up