Cloud Zoom small image
Product image
Model Transmix 5.500
Helezon pompa Helezon tipi 7515 – max. 8mm tane boyutu
Helezon tipi 2 L8 – maksimum 12 mm tane boyutu
Odasının Agrgregate Cilt ca.14 m³
Binder kamara Cilt ca. 6 m³
Teslimat Hazne kapasitesi Hacmi 980 litre mikser de dahil olmak üzere
Gemi kapasitesi Karıştırma ve tartı Mikser de dahil olmak üzere hacmi 13-21 metreküp
Su tankı kapasitesi 120 litre
Şase Temel araç bağlıdır.
Ağırlık 10.000 kg temel araç bağlıdır.
L / S / H (mm) 10.900 / 2.550 / 3.490


Derecelendirme 0,00. Toplam oy 0.

Fiyatı: 0,00 TL

Trans Mix 5.500 ZE- ST sistemi, bağlayıcı malzeme ve stroforiçin 2 hazneli konvansiyonel şap malzemelerini tam otomatik karıştırma ve pompalama sistemi olup personel ve malzemeden tasarruf edilmesini ve ayrıca hazırlama süreleri ve malzeme kayıpları gibi diğer lojistik maliyetlerden tasarruf etmeyi sağlayan bir sistemdir. Bunun dışında malzeme kalitesi kesin bir şekilde yükseltilir ve uygulama süresi kısaltılır.

Trans Mix sisteminde araç üzerinde, şap malzemesini hazırlamak için gerek duyacağınız her malzeme vardır. Bu sistemde kasa bölmesi en fazla 4 bölüme ayrılarak çeşitli malzemeler koyulabilir ve böylece müşterinin talebi doğrultusunda imal edilebilir.

Kasa şantiyede, hidrolik sistem ile yukarı devrilir, böylece katkı ve bağlayıcı maddeler otomatik olarak dozajlama helezonisine ulaşır. Katkı maddesi bir dozaj pompası aracılığıyla ilave edilir. Sistem içindeki bu dahili besleme sistemleri ile bütün malzemeler makinanın arka bölümüne taşınır ve malzemeler hacimselolarak yani helezoni devir sayısına göre, veya opsiyonel entegre tartı ünitesi  ile tam doğru şekilde dozajlanır

Tam doğru şekilde dozajlanmış malzeme mikser içine taşınır ve burada gerekli olan miktarda su otomatik olarak eklenir. Trans Mix 5500 ZE basınç kazanında şap malzemesi karıştırılır ve sonra uygulanacak olan şantiyeye pompalanır.

Trans Mix 5500 sisteminin arka bölümünde bulunan güçlü basınçlı havalı pompamalzemeyi azami 16 mm tane büyüklüğüne kadar uygulanacak yere pompalar.

Trans Mix sistemi, kamyon sürücü kabininin hemen arkasında bulunan "Power Pack"tarafından tahriklenir. Bu tahrik paketinde motor, yakıt deposu, jeneratör, ayar pompası ve hortum bobini bulunur. Sistem arka bölümde bağlı olan kumanda tablosu üzerinden kumanda edilebilir. Kumanda tablosunda tam doğru karışım oranı girilebilir ve tekrarlayan "tarifler" kaydedilebilir.

scroll up