Cloud Zoom small image
Product image Product image
Model Transmix 3.200 FE 8x4
Solucan pompa Solucan tipi 7515 – max. 8mm tane boyutu
Solucan tipi 2 L8 – maksimum 12 mm tane boyutu
Odasının Agrgregate Cilt ca.14 m³
Binder kamara Cilt ca. 6 m³
Teslimat Hazne kapasitesi Hacmi 980 litre mikser de dahil olmak üzere
Gemi kapasitesi Karıştırma ve tartı Mikser de dahil olmak üzere hacmi 400 litre
Su tankı kapasitesi 300 litre
Şase Temel araç bağlıdır.
Ağırlık 14.000 kg temel araç bağlıdır.
L / S / H (mm) 10.600 / 2.520 / 3.350


Derecelendirme 0,00. Toplam oy 0.

Fiyatı: 0,00 TL

Trans Mix 3.200FE - 8x4 sistemi mobil akışkan şap lojistik sistemi olup, personel ve malzemeden tasarruf edilmesini ve ayrıca hazırlama süreleri ve malzeme kayıpları gibi diğer lojistik maliyetlerden tasarruf etmeyi sağlayan bir sistemdir. Bunun dışında malzeme kalitesi kesin bir şekilde yükseltilir ve uygulama süresi kısaltılır.

Trans Mix sisteminde araç üzerinde, şap malzemesini hazırlamak için gerek duyacağınız her malzeme vardır. Bu sistemde kasa bölmesi en fazla 4 bölüme ayrılarak çeşitli malzemeler koyulabilir ve böylece müşterinin talebi doğrultusunda imal edilebilir.

Kasa şantiyede, hidrolik sistem ile yukarı devrilir, böylece katkı ve bağlayıcı maddeler otomatik olarak dozajlama helezonisine ulaşır. Katkı malzemesi dozajlama pompası ile eklenir. Sistem içindeki bu dahili besleme sistemleri ile bütün malzemeler makinanın arka bölümüne taşınır  ve buradaki entegre tartı ünitesi ile tam doğru şekilde dozajlanır.

Tam doğru şekilde dozajlanmış malzeme mikser içine taşınır ve burada gerekli olan miktarda su otomatik olarak eklenir. Trans Mix 3200 akışkan şap mikserinde şap malzemesi karıştırılır ve sonra uygulanacak olan şantiyeye pompalanır.

Zaman faktörünün önemli rol oynadığı akışkan şap uygulamasında arka bölümde bağlı olan ve azami 18m3/saat malzeme pompalayan helezoni pompalı Trans Mix 3200 sistemi yüksek avantaj sağlar.

Trans Mix sistemi, kamyon sürücü kabininin hemen arkasında bulunan "Power Pack"tarafından tahriklenir. Bu tahrik paketinde motor, yakıt deposu, jeneratör, ayar pompası ve hortum bobini bulunur. Sistem arka bölümde bağlı olan kumanda tablosu üzerinden kumanda edilebilir. Kumanda tablosunda tam doğru karışım oranı girilebilir ve tekrarlayan "tarifler" kaydedilebilir.

Trans Mix 3200 8x4 modeli 4 akslı şasi üzerinde bağlı kompakt ve hafif versiyonudur. Modele bağlı olarak toplam uzunluk 3 metre kısadır ve bu model dar alanlarda kurulum için özellikle şehir içi şantiyelerde kullanılır.

scroll up