Cloud Zoom small image
Product image Product image
Model Transmix 3.200 FE
Sürücü 4-silindirli DEUTZ dizel motor D 2011 L04, 2600 1/min 42.5 kW, yağ soğutmalı
Solucan pompa Solucan tipi 7515 – max. 8mm tane boyutu Solucan tipi 2 L8 – maksimum 12 mm tane boyutu
Odasının Agrgregate Cilt ca. 16 m³
Binder kamara Cilt ca. 9 m³
Teslimat Hazne kapasitesi Hacmi 980 litre mikser de dahil olmak üzere
Gemi kapasitesi Karıştırma ve tartı Mikser de dahil olmak üzere hacmi 400 litre
Su tankı kapasitesi 1000 litre
Şase 3 aks hava süspansiyonu ile
Ağırlık 10.000 kg
L / S / H (mm) 10.675 / 2.520 / 3.250


Derecelendirme 0,00. Toplam oy 0.

Fiyatı: 0,00 TL

Trans Mix 3.200FE-ST sistemi mobil dökme strofor yalıtım malzemelerinin işlenmesi için olup, personel ve malzemeden tasarruf edilmesini ve ayrıca hazırlama süreleri ve malzeme kayıpları gibi diğer lojistik maliyetlerden tasarruf etmeyi sağlayan bir sistemdir.

Trans Mix sisteminde araç üzerinde, şap veya strofor yalıtım malzemesini  hazırlamak için gerek duyacağınız her malzeme vardır. Bu sistemde kasa bölmesi en fazla 4 bölüme ayrılarak çeşitli malzemeler koyulabilir ve böylece müşterinin talebi doğrultusunda imal edilebilir.

Kasa şantiyede, hidrolik sistem ile yukarı devrilir, böylece katkı ve bağlayıcı maddeler otomatik olarak dozajlama helezonisine ulaşır. Katkı maddesi bir dozaj pompası aracılığıyla ilave edilir. Sistem içindeki bu dahili besleme sistemleri ile bütün malzemeler makinanın arka bölümüne taşınır ve buradaki entegre tartı ünitesi ile tam doğru şekilde dozajlanır.

Tam doğru şekilde dozajlanmış malzeme mikser içine taşınır ve burada gerekli olan miktarda su otomatik olarak eklenir. Trans Mix 3200 FE-Strofor mikseri içinde yalıtım malzemesi karıştırılır ve arkasından uygulanacak şantiyeye pompalanır.

Zaman faktörü her şantiyede önemli rol oynar. Burada arka bölümde bağlı olan ve azami 18m3/saat malzeme pompalayan helezoni pompalı Trans Mix 3200 sistemi yüksek avantaj sağlar.

Trans Mix sistemi, kamyon sürücü kabininin hemen arkasında bulunan "Power Pack"tarafından tahriklenir. Bu tahrik paketinde motor, yakıt deposu, jeneratör, ayar pompası ve hortum bobini bulunur. Sistem arka bölümde bağlı olan kumanda tablosu üzerinden kumanda edilebilir. Kumanda tablosunda tam doğru karışım oranı girilebilir ve tekrarlayan "tarifler" kaydedilebilir.

scroll up