Cloud Zoom small image
Product image Product image Product image Product image
Modeli P 715 TE
Sürümü Römork pompa
Teorik Dağıtma Değeri 4 – 18.2 m3/h
Silindir Çapı 150 mm
Piston Hareket Çapı 700 mm
Pompa Tipi 2- silindirli pistonlu pompa, hidrolik tahrikli çıkış 4-17.4m ve sup3/h
Basınç 68 bar
Motor 30 kW elektrikli motor, 400 V, 50 Hz
Huni Kapasitesi 250 lt / 280 lt ( lastik yaka ile )
Motor Gücü 34.5kW
Şase 1.900 kg şasi, frenli
Ağırlık 1.800kg
Uzunluğu 4.200mm
Genişliği 1.510mm
Yüksekliği 1.600mm
Dolum Yüksekliği 180mm
Max büyüklük 16 mm


Derecelendirme 0,00. Toplam oy 0.

Fiyatı: 0,00 TL

P 715`in ilk görünüşü, klasik bir beton pompasından çok daha modern ve kompakt bir şap makinesine benzemesi nedeniyle biraz şaşırtıcıdır. Küçük boyutu ve düşük ağırlığına rağmen; 68 Bar`lık çalışma basıncı ve 18 m3/s`lik sevkiyat kapasitesi onun gerçekten çok güçlü bir pompa olduğunu kanıtlıyor.

P 715 TE mühendisliğin ve estetik dizaynın ideal bir kombinasyonudur. Putzmeister olarak dünyada ilk defa, binlerce ağır hizmette kullanılan yüksek performanslı pompalama teknolojisini bu küçük makineye uygulamayı başardık.

P 715 TE, 16 mm tane iriliğine kadar beton sevkeden çok yönlü bir pompadır. Bu nedenle ürün gamımızda bulunan diğer pistonlu ve helezonlu pompalarımızdan uzak ara üstündür. P 715 size sunacak çok farklı özellikleri vardır..

      Kullanım

P 715`in tüm elektronik bileşenleri ve kontrol aksamı ergonomik - mantıksal bir şekilde tek bir bölgeye yerleştirilmiştir. Bütün kontrol operatörün elinin altında hazırdır. Kolayca okunabilir analog göstergeler ve düğmeler sağlam bir muhafaza kapağıyla korunmaktadır.

       Tasarım

Bütün sistem üniteleri, zor koşullar altında, sürekli olarak çalışmaya el verecek şekilde dizayn edilmiştir. P 715 üzerinde kullanılan bütün parçalar ağır iş şartlarına göre özel olarak seçilmiş malzemelerden seçildi. Bu şekilde servis ömrünü uzatarak, maliyetler düşürüldü.

Örneğin; Putzmeister piston pompası sert krom kaplı silindire sahiptir. S - Transfer borusundaki patentli otomatik contalar sızdırmazlığı sağlayarak meydana gelecek aşınmaları minumuma indirir.

34.5 kW`lık güç üreten özel DEUTZ F3M 2011 motora sahip P 715 TE, hava emiş sistemi olarak da Mixokret serisiyle aynı prensipte çalışır. Hava kaputun ön kısmından emilir ve arka taraftan atılır. Böylece motorun için kir ve toza maruz kalmaz.

        Bakım

Bütün Putzmeister makineleri üstün ve avantajlı kılan önemli özelliklerinden bir tanesi servis dostu olmalarıdır. Diğer makinelerin tasarımları gibi P 715`de kolay ulaşılabilirlik ve değiştirilebilirlik mantığıyla dizayn edilmiştir. Servis süresi ve maliyetleri piyasadaki makinelerin çok altındadır.

Kısaca P 715 TE helezonlu veya daha düşük kapasiteli piston pompaların yetersiz geldiği, büyük beton pompalarının ise yüksek maliyetli kaldığı durumlar için doğru makinedir. Geniş yelpazede uygulama çeşitliliği imkanıyla şantiyelerde ki en büyük yardımcınız P 715 olacak..

scroll up